IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо

Първото поколение на четиривратото купе има доста трески за дялане

Много шофьори харесват стилното четириврато купе Volkswagen Passat CC заради неговия комфортен и качествен салон, богатото модерно оборудване и страхотното пътно поведение. За съжаление обаче, тези удоволствия често водят до сериозни сметки в сервиза. В галерията ви представяме шест от най-типичните проблеми, които създава този първото поколение на модел, и как да се справите с тях.


Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо (ГАЛЕРИЯ):

0 от 500
  • #4
    1 rate up comment 0 rate down comment
    Анонимен ( преди 1 час )
    Да доста се говори за проблеми с бенизиновите ВАГ от тези години. Аз лично карах дизелов пасат 4х4 177 кс 9 години. От 0 до 155х км поддръжката без консумативи беше към 6-7000 лв за 9 години като това включва агренаж и дюзи. Абсолютно никога не ме остави на пътя.
  • #3
    1 rate up comment 0 rate down comment
    Димо ( преди 1 час )
    Имам Кади 2009 1,6 бензин 102 коня, ръчка и мога да кажа че е бетон машина. Затова не всички Вагини през този период са кофти.
  • #2
    0 rate up comment 1 rate down comment
    ха ха ( преди 7 часа )
    Какво да се прави? Как никой не се сети да напише, пък било то и накрая да се разкара *** незабавно! Единственото логично решение.
  • #1
    6 rate up comment 10 rate down comment
    анонимен ( преди 14 часа )
    И малките деца знаят, че ВАГ модели излезли между 2005 и 2012, не се взимат, ако ще да ти ги подаряват.