IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част

От най-луксозната Dacia до възродения Jensen, тези модели ще се появят до 2029

Само допреди две години статиите за най-интересните задаващи се модели вклюваха почти само електромобили. Но нежеланието на клиентите във високите сегменти да се движат на ток, и леките отстъпки, направени от Брюксел, промениха плановете. В следващите три години на пазара ще се появят няколко десетки нови автомобила с двигател с вътрешно горене, както напомня TG, и в две поредни статии ще ви покажем най-интригуващите от тях. След първата част, идва ред и на втората. 
  
    
Най-интересните бъдещи коли на бензин - II (ГАЛЕРИЯ):


  
   

0 от 500
  • #30
    1 rate up comment 1 rate down comment
    Антиелектрика ( преди 1 ден )
    Едно е да искаш,друго е да го можеш и трето е да го постигнеш.Такъв стиснат сметкаджия,който убеждава хората колко ще спестят от електромобил,но той самият не иска да спести.За електромобил е изгодно само зареждане в къщи и пътуване в рамките на 200 до300 км.Много километри с домашно зареждане не се връзват,ограничен си от кабела.Цената на електромобила с много километри не можеш да я компенсираш.
  • #29
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До сърдитко ( преди 1 ден )
    Когато си казал нещо преди 10 години, че бъдещето на електромобилите ще дойде когато се изравнят цените и не си променяш мнението, кой ли е сърдитият, моето през всичките 10 години търсеше и търси под вола теле ЗА ДА ДОКАЖЕ ОБРАТНОТО? То не беше пробег, то не беше разход, то не беше време за зареждане, то не беше срив на енергийната система, не беше недостиг на ток, то не беше поскъпване на тока, то не беше че има по-високо КПД, стоманата не е еластична , лeйката, БДЖ - ВСИЧКО ОСВЕН ЦЕНАТА
  • #28
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До слънчасалите ( преди 1 ден )
    И не е зле да попитате някой функционалнограмотен за разликата между мога и искам? Дали мога да си купя електромобил? Мога. Всеки може, достатъчно комплексари има , които живеят в понелка на осмия етаж под наем и карат автомобил на кредит който струва повече от панелката и зареждат по 20 евро на седмица, защото не могат да си позволят да напълнят резервоара и си мислите, че всички са като вас. Какво общо имам аз, вие или дори в България ЗА БЪДЕЩЕТО НА АВТОМОБИЛНАТА ПРОМИШЛЕНОСТ ЗА КОЕТО ГОВО ...
  • #27
    2 rate up comment 0 rate down comment
    Сърдитко ( преди 1 ден )
    Все за нещо ще намери,да се начумери.Ту му млякото горещо ту пък друго нещо.Това е електрическата латерна,все ще намери причина да се оправдае, цената,малко километри.Както казала лисицата, гроздето е кисело.
  • #26
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До слънчасалите ( преди 1 ден )
    И не е зле да попитате някой функционалнограмотен за разликата между мога и искам? Дали мога да си купя електромобил? Мога. Всеки може, достатъчно комплексари има , които живеят в понелка на осмия етаж под наем и карат автомобил на кредит който струва повече от панелката и зареждат по 20 евро на седмица, защото не могат да си позволят да напълнят резервоара и си мислите че всички са като вас
  • #25
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До слънчасалите ( преди 1 ден )
    Ще обясниш ли колко мога да спестя от 600 литра гориво на година? Независимо с лейката или с електромобил? Кажи цифра бе психопат? Така и не се научихте да смятате поне задачи за осми клас, за да разберете какви глупости приказвате и защо електромобилите ще се наложат ЕДИНСТВЕНО И САМО Когато станат на цената на автомобил с ДВГ А НЕ ПО-РАНО.
  • #24
    2 rate up comment 0 rate down comment
    анонимен ( преди 1 ден )
    Тротинетката нямал пари за електричка втора употреба,но имал безплататен ток.От тока не можел да спести разликата в цената на електричката и дизела.Иначе бил ларж и не гледал цената на бензиностанцията.На това му казват противоречие,няма пари за електричка с безплатен ток,но иначе демонстрираме ларж с дизел и крадена нафта.
  • #23
    3 rate up comment 0 rate down comment
    анонимен ( преди 1 ден )
    Тротинетка,да нямаш един тон цистерна в мазата и роднина работещ в БДЖ?
  • #22
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До пси хо-ха-ха ( преди 1 ден )
    Само кyха лeйка шеф на такъв завод който произвежда 300% от алуминия в Европа, може да си зарежда автомобила всеки ден за дневния пробег, за да не се набута с цената на горивото защото цената пада във всеки ден. И да се хвали с това и да мисли че всички разсъждават като него за лeйки. На мен за някакви си 600 литра на година, Не ме интересува дори каква е цената в момента. Като видя че са останали две черти отивам и сипвам 50 евро и даже не се интересувам Колко литра са
  • #21
    0 rate up comment 2 rate down comment
    До пси хо-ха-ха ( преди 1 ден )
    И ако за един главен инженер на завод, който твърди че неговият цех произвежда около 300% от произвеждания алуминий в цяла европа, и затова му трябва около 300% от годишната енергия за разтопяване на алуминий 24/7 и затова слънчевата енергия и батериите са неподходящи за неговия цех, прави тънки сметки за горивото, аз съм над тези неща за да ползвам ***