IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Шофьор превишил скоростта, карал с 883.5 км/ч.

Действието се развило в Южна Африка, а колата била китайска!

Шофьор превишил скоростта, карал с 883.5 км/ч.
В интернет пространството се появи информация за жена на име Francisca Al-Halase, която управлявала своя китайски автомобил, марка Geely със скорост от 883.5 км/ч.

На 26.04.2009 година, жената карала по мост в Южна Африка с ограничение на скоростта от 90 км/ч. По моста били поставени камери, следящи за водачи, които превишават скоростта.

Francisca преминала пред първата камера със скорост от 102 км/ч. Нищо особено, нали? Интересното е, че жената е достигнала до следващата камера на моста, поставена на разстояние от 2.9 мили от първата, след точно деветнадесет секунди!

Според тамошните власти и техните камери, жената е преминала разстоянието от 2.9 мили за деветнадесет секунди. Проста сметка показва скорост от 883.5 км/ч.

Ако вече обмисляте покупка на автомобил с марка Geely, заради изписаното до тук, не бързайте! След проверка на случилото се, глобата е отменена, поради грешка в системата.

Щеше да е невероятно, кола с двигател с обем 1.5 литра и мощност 94 к.с. да развива подобни скорости, поне не през този век. Максималното, което може да предложи този модел се равнява на 169 км/ч.


0 от 500
  • #8
    0 rate up comment 3 rate down comment
    TURBO ( преди 16 години )
    ako beshe mustang - normalno!
  • #7
    0 rate up comment 3 rate down comment
    Triforce ( преди 16 години )
    От толкова вълнение и аз съм написал ситемаДа - хахахаха
  • #6
    3 rate up comment 3 rate down comment
    Triforce ( преди 16 години )
    Моля Ви, Аутомедия. Всеки прави грешки, но защо не забраните с програма коментарите на латиница, просто системада те не ги приема. Вижте хората от много писане на латиница как са започнали да пишает изпратЕли, сигОрно, готЕни и т.н. Това е ужасно!!!
  • #5
    1 rate up comment 3 rate down comment
    Triforce ( преди 16 години )
    "Официалните власти от Пекин са изпратели" - a сега деца кажете каква е последната думичка - "изпратели"? Отваряме тълковният речник и НЕ намираме такава! А г-н много грамотен написа "китайска ракета управлявано от техен служител". Ракета и управлявано са думички, които трябва да ги знаем още в началното училище. Но за жалост, г-н турчин, сърбин или може би и *** не се справя с нашият роден език!
  • #4
    2 rate up comment 2 rate down comment
    OOO4 ( преди 16 години )
    Официалните власти от Пекин са изпратели остро протестно писмо, поради допуснатите грешки и забъркване на станата им в нов скандал свързан с автомобило-строенето.Грешката била в първата камера, жената не се движела с 102км а със 1020км. Брояча на камерата е бил не съвършен! Очевидно не произведен в Китай. А снимката на втората камера е след натискане на спирачките и било правилно замерването. А и не било китайски автомобил, а било китайска ракета управлявано от техен служител от женски пол.
  • #3
    11 rate up comment 2 rate down comment
    Bob ( преди 16 години )
    В основата на конспирацията е факта, че и камерите са китайски.
  • #2
    1 rate up comment 2 rate down comment
    Triforce ( преди 16 години )
    169 км/ч плюс още 20 с изключена вентилация, изключени светлини и без музика в колата. 189... мдаммм до 883 има бая още към 700 км/ч - хахаха
  • #1
    0 rate up comment 2 rate down comment
    EmoXide ( преди 16 години )
    хахаххахахаах!