fallback

Триумф за Audi на "24 часа на Нюрбургринг"

Audi R8 LMS Ultra завоюва първите две места.

Този уикенд Audi завоюва своята първа победа в състезанието за издържливост "24 часа на Нюрбургринг". Победата на немците бе дори по-голяма, тъй като те успяха да завземат първите две места в надпреварата, която се провежда вече 40 години.На първо място завърши състезателното R8 LMS Ultra на Audi Sport Team Phoenix. 3 минути и 35 секунди след него, 155-те обиколки затвори и R8 LMS Ultra на Team Mamerow Racing.Трети в надпреварата, на 11 минути и 33 секунди разстояние, завърши автомобилът на Mercedes-Benz. Четвъртото място пък зае състезателното BMW, което финишира на една обиколка зад първенеца. Петото място грабна отново Audi със закъснение от 4 обиколки. Още два автомобила Audi R8 LMS Ultra взеха участие в надпреварата, но заради катастрофи, те завършиха на 17-то и 32-ро място.Шестото място остана за Porsche, седмото, осмото и деветото заеха автомобили на BMW, а челната десетка затвори Mercedes-Benz.

Тагове: audi r8 lms ultra
fallback
  • #47
    CSL ( преди 12 години )
    Абе никоиси знаеш ли защо мозъка ти е колкото единия ми т.шак?????????????????????????????????????????????????????защото мозъка ти се е подул.Ти да не би да учиш в некое бавно училище или??Да не би да се насираш и след абитуренската си??? *** *** си еи тцтцтцтц....
  • #46
    Анонимен ( преди 12 години )
    Ей клавиатурни лъвове.....
  • #45
    speedart ( преди 12 години )
    Японските фенчета , на черното "бяло" викат...тва само бой у главата...
  • #44
    Няма как да са правени и да паднат от германските *** нали се сещаш
  • #43
    ако бяха "сток" щяха да се състезават с миникупърите,корсите,абартчетата а не във първа група нали се сещаш??
  • #42
    Сигурно ГТР са били сток друго обяснение няма
  • #41
    rrrrrr... ( преди 12 години )
    добри са Р8-ците но в сравнение с нисан ГТР.
  • #40
    имаше НИСАН ГТР дори два...класираха се някъде след 45-то място и финишираха с по 5-6 места назад.Нищо не става от тия ГТР-и тези дето не знаят още ще разберът стига да искат ;)