fallback

Триумф за Audi на "24 часа на Нюрбургринг"

Audi R8 LMS Ultra завоюва първите две места.

Този уикенд Audi завоюва своята първа победа в състезанието за издържливост "24 часа на Нюрбургринг". Победата на немците бе дори по-голяма, тъй като те успяха да завземат първите две места в надпреварата, която се провежда вече 40 години.На първо място завърши състезателното R8 LMS Ultra на Audi Sport Team Phoenix. 3 минути и 35 секунди след него, 155-те обиколки затвори и R8 LMS Ultra на Team Mamerow Racing.Трети в надпреварата, на 11 минути и 33 секунди разстояние, завърши автомобилът на Mercedes-Benz. Четвъртото място пък зае състезателното BMW, което финишира на една обиколка зад първенеца. Петото място грабна отново Audi със закъснение от 4 обиколки. Още два автомобила Audi R8 LMS Ultra взеха участие в надпреварата, но заради катастрофи, те завършиха на 17-то и 32-ро място.Шестото място остана за Porsche, седмото, осмото и деветото заеха автомобили на BMW, а челната десетка затвори Mercedes-Benz.

Тагове: audi r8 lms ultra
fallback
  • #57
    весо ( преди 12 години )
    Купете си последния АБ.Пишат кои коли са пълен провал при техническите прегледи:Пежо 307,Рено Меган и Фиат Стило.Обратно,най-добрите са три японски модела.Германците ,при всичките им надувки и фалшиво перчене си остават средняци,особено Ауди.
  • #56
    И малко История ( преди 12 години )
    Не само тази година, но и последните 7 години на тази писта в това състезание е печелел само един път автомобил, не от VAG и това е BMW M3 GT2, но с 154 обиколки, като не може да постигне рекорда на Porsche GT3 от предходната година от 155 обиколки, което направи единственно Audi R8 и Merrcedes SLS тази година.Това са достъпни данни и всеки може да ги прочете. А колкото да GT-R-a никога не е печелил състезания от такъв ранг-неговите постижения са наистина "криминални" и предимно в клипчета.
  • #55
    speedart ( преди 12 години )
    Aston Martin DBRS9 Aston Martin Vantage N-24 GT3 Audi R8 LMS Ultra BMW Z4 GT3 Chevrolet Camaro GT Ferrari 458 Italia GT3 Ford GT#Ford_GT3 GT3 Lamborghini Gallardo#Racing LP600 GT3 Mercedes-Benz SLS AMG GT3 Porsche 911 GT3 R McLaren MP4-12C GT3 Nissan GT-R Nismo GT3намерих ги..
  • #54
    Анонимен ( преди 12 години )
    нищо не става от тебе
  • #53
    ГТР , трябва да е с 911, в един клас...но не намирам , повече инфо...
  • #52
    във кой клас са?? ( преди 12 години )
  • #51
    Виждам , Порше GT3 но не виждам ГТР в клас GT3....явно са много добри , на думи..
  • #50
    1: #3 Phoenix Audi R8 LMS Ultra 155 обиколки2: #26 Mamerow Racing Audi R8 LMS Ultra +3:35 секунди3: #66 Hankook Team Heico Mercedes-Benz SLS AMG +11:35 секунди4: #29 Marc VDS BMW Z4 +1 обиколка5: #65 Hankook Team Heico Mercedes-Benz SLS AMG +3 обиколки6: #2 Phoenix Audi R8 LMS Ultra +4 обиколки7: #28 Porsche 911 GT3R +4 обиколки8: #19 BMW Team Schubert Z4 +5 обиколки9: #20 BMW Team Schubert Z4 +5 обиколки10: #21 Rowe Racing Mercedes-Benz SLS AMG +5 обиколки...нещо не виждам ГТР..