IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Черно море

Триумф за Audi на "24 часа на Нюрбургринг"

Audi R8 LMS Ultra завоюва първите две места.

Триумф за Audi на

Този уикенд Audi завоюва своята първа победа в състезанието за издържливост "24 часа на Нюрбургринг". Победата на немците бе дори по-голяма, тъй като те успяха да завземат първите две места в надпреварата, която се провежда вече 40 години.
На първо място завърши състезателното R8 LMS Ultra на Audi Sport Team Phoenix. 3 минути и 35 секунди след него, 155-те обиколки затвори и R8 LMS Ultra на Team Mamerow Racing.
Трети в надпреварата, на 11 минути и 33 секунди разстояние, завърши автомобилът на Mercedes-Benz. Четвъртото място пък зае състезателното BMW, което финишира на една обиколка зад първенеца. Петото място грабна отново Audi със закъснение от 4 обиколки. Още два автомобила Audi R8 LMS Ultra взеха участие в надпреварата, но заради катастрофи, те завършиха на 17-то и 32-ро място.

Шестото място остана за Porsche, седмото, осмото и деветото заеха автомобили на BMW, а челната десетка затвори Mercedes-Benz.

Тагове: audi r8 lms ultra
0 от 500
  • #57
    2 rate up comment 4 rate down comment
    весо ( преди 12 години )
    Купете си последния АБ.Пишат кои коли са пълен провал при техническите прегледи:Пежо 307,Рено Меган и Фиат Стило.Обратно,най-добрите са три японски модела.Германците ,при всичките им надувки и фалшиво перчене си остават средняци,особено Ауди.
  • #56
    11 rate up comment 2 rate down comment
    И малко История ( преди 12 години )
    Не само тази година, но и последните 7 години на тази писта в това състезание е печелел само един път автомобил, не от VAG и това е BMW M3 GT2, но с 154 обиколки, като не може да постигне рекорда на Porsche GT3 от предходната година от 155 обиколки, което направи единственно Audi R8 и Merrcedes SLS тази година.Това са достъпни данни и всеки може да ги прочете. А колкото да GT-R-a никога не е печелил състезания от такъв ранг-неговите постижения са наистина "криминални" и предимно в клипчета.
  • #55
    9 rate up comment 2 rate down comment
    speedart ( преди 12 години )
    Aston Martin DBRS9 Aston Martin Vantage N-24 GT3 Audi R8 LMS Ultra BMW Z4 GT3 Chevrolet Camaro GT Ferrari 458 Italia GT3 Ford GT#Ford_GT3 GT3 Lamborghini Gallardo#Racing LP600 GT3 Mercedes-Benz SLS AMG GT3 Porsche 911 GT3 R McLaren MP4-12C GT3 Nissan GT-R Nismo GT3намерих ги..
  • #54
    2 rate up comment 5 rate down comment
    Анонимен ( преди 12 години )
    нищо не става от тебе
  • #53
    7 rate up comment 5 rate down comment
    ГТР , трябва да е с 911, в един клас...но не намирам , повече инфо...
  • #52
    4 rate up comment 3 rate down comment
    във кой клас са?? ( преди 12 години )
  • #51
    8 rate up comment 3 rate down comment
    Виждам , Порше GT3 но не виждам ГТР в клас GT3....явно са много добри , на думи..
  • #50
    8 rate up comment 2 rate down comment
    1: #3 Phoenix Audi R8 LMS Ultra 155 обиколки2: #26 Mamerow Racing Audi R8 LMS Ultra +3:35 секунди3: #66 Hankook Team Heico Mercedes-Benz SLS AMG +11:35 секунди4: #29 Marc VDS BMW Z4 +1 обиколка5: #65 Hankook Team Heico Mercedes-Benz SLS AMG +3 обиколки6: #2 Phoenix Audi R8 LMS Ultra +4 обиколки7: #28 Porsche 911 GT3R +4 обиколки8: #19 BMW Team Schubert Z4 +5 обиколки9: #20 BMW Team Schubert Z4 +5 обиколки10: #21 Rowe Racing Mercedes-Benz SLS AMG +5 обиколки...нещо не виждам ГТР..