IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Subaru привиква в сервизите Tribeca, модел 2010

Епидемията от принудително привиквани автомобили в сервизите засяга все повече фирми.

Subaru привиква в сервизите Tribeca, модел 2010
И Subaru се „зарази”, като сега иска да провери заключващите механизми на вратите при кросоувъра Tribeca. Става въпрос най-вече за предните врати, където са регистрирани случаи на непреднамерено отключване. 



Проблемът изглежда е от грешно монтиран кабел. В САЩ Националната администрация по безопасност на движението (NHTSA) е изпратила съобщение на 1585 собственици на SUV модела Subaru Tribeca. В сервизите ще инспектират и вероятно преместят въпросния кабел в двете предни врати. 

Според доклада на NHTSA, неправилно разположения кабел във вратата, може да бъде хванат от механизма за отваряне и затваряне на стъклата. Според експертите това може да бъде опасно за водача и пътника до него и дори да не отвори вратата може да предизвика разсейване на водача и да предизвика инцидент. 

Засегнат е само модел 2010 на Subaru Tribeca, колите произведени между 4 септември 2009 и 8 март тази година.  
0 от 500
  • #7
    0 rate up comment 0 rate down comment
    Анонимен ( преди 15 години )
    Съществуват две конфигурации на боксерния двигател: * две срещуположни бутала са захванати за една и съща шийка на коляновия вал. Тази конфигурация е известна и като V-образен двигател с ъгъл между блоковете от 180; * две срещуположни бутала са захванати за отделни шийки на коляновия вал - буталата достигат горна мъртва точка през половин оборот на коляновия вал
  • #6
    2 rate up comment 1 rate down comment
    . ( преди 15 години )
    Тука не си прав, и аз съм патил от наще "горива"(дизел предимно), а миналата седмица пострадах и от дупки...
  • #5
    4 rate up comment 0 rate down comment
    Wane ( преди 15 години )
    Zashtoto tova e vse edno da kajesh redovi V obrazen dvigatel... S drugi dumi V-obraznite imat edno razpolojenie na cilindrite, boxerite drugo, a redovite treto... ;)PS: sorry za latinicata
  • #4
    1 rate up comment 2 rate down comment
    Кико ( преди 15 години )
    Защо да не може? Дай някаква допълнителна инфо, че ми стана интересно.
  • #3
    7 rate up comment 0 rate down comment
    Gembal ( преди 15 години )
    Отговора на твоя въпрос е НИКОГА! Защото може би няма как да бъде конструиран боксер V6. Или пък с много фантазия ... може и да стане! Или пък ако е с ъгъл 179 градуса между цилиндрите може да се поспори дали е "повече" V образен или "повече" боксерен
  • #2
    11 rate up comment 0 rate down comment
    gte ( преди 15 години )
    Това да им е проблема на Subaru.BMW 335 и им сменят бензиновите помпи за високо налягане по няколко пъти за 50к км, обаче никъде не го пише това. Освен по истеричните постове на собствениците по форумите.
  • #1
    6 rate up comment 6 rate down comment
    SUBARU FEN ( преди 15 години )
    A KOGA 6TE NAPRAVJAT DIZEL BOXER V6 ZA TRIBECATA..... KALPAZANI.....