IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

На фокус - Alfa Milano

В интернет пространството се появиха първите ясни снимки на италианският коз в луксозния сегмент на компактните хечбек модели.

На фокус - Alfa Milano

След серия от шпионски изображения, спекулации и дори няколко снимки направени в завода на компанията, най-накрая имаме възможност да зърнем Alfa Milano на фокус.

Както личи от фотографиите, заместникът на 147(обозначен на снимките като 149) е взел много от дизайна на 8C Competizione, който видяхме и при по-малката MiTo.

Овалните челни светлини, издълженият, леко заострен преден капак, скритите дръжки на задните врати и изобщо цялата визия на колата, подсказват за появата на един от най-красивите автомобили в този клас.

За съжаление все още не се знае много за динамичните показатели или техническите характеристики на модела. Имаме възможност единствено да се полюбуваме на формите на Alfa Romeo Milano, които както знаете са приоритет на италианската марка.

Очаква се моделът да предлага богата гама от бензинови и дизелови двигатели с мощност между 120 и 200 к.с. На по-късен етап трябва да се появи и по-мощна модификация с бензинов V6 мотор.

Италианският представител в класа на Audi A3, BMW 1-Series и VW Golf ще се появи на пазара в края на тази или най-късно в началото на следващата година.
0 от 500
  • #48
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 16 години )
    абе ти щом си фен на италианското да не носиш женски дрехи или си гей по рождение
  • #47
    0 rate up comment 1 rate down comment
    DGD ( преди 16 години )
    Който, каквото го кефи това да кара, аман от мнения на хора, които никога не са купили нова кола.Аз понеже съм купувал знам отиваш тестваш, харесваш, купуваш и след няколко години продаваш на някой скъсан, който се изявява основно по форумите! Без значение, каква е марката, важнното е да ме изкефи, като я подкарам. Мнения на ***, че нещо щото е немско е върха, а италианското е *** не важат. За да получиш кеф от немски автомобил трябва да се изръсиш стабилно, а италианските го имат при еф
  • #46
    0 rate up comment 1 rate down comment
    кроко ( преди 16 години )
    прав си пич..... ама ейййй алооо тез долуу абе малко уважение към голфа бре няма какво да спорим голфа е мноооооого здрава кола но е каруца кажете ми коя алфа на 15-20 год, е годна за движение направо са станали на дроб така чеее....айди умната
  • #45
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 16 години )
    Всички сте пристрастни,особено тези които се правят на по(умни)!Няма едно обективно мнение колкото и да се (самоубеждавате) че сте прави!Нито немските фенове ще ги убедите да карат италиански коли както и обратното!Важното е на вас да ви харесва..и те така:)
  • #44
    0 rate up comment 1 rate down comment
    insane ( преди 16 години )
    просто уникален дизайн и да се сравнява с германските каски е просто кощунство!!??особенно с тоя ГУОЛФ!номер едно са италиянците в дизайна
  • #43
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Jimy ( преди 16 години )
    За всички голфаджии които пишат глупости по форумите , тях само арабите ще ги вкарат в правия път. Вече претежават 31% от вагинщайните и вече имали притенции. Искат модели изнасящи се в близкия изток да носят арабски имена а в емблемата бугвите да бъдат заменени от арабския аналог. Желаят малка част от тези модели да бъдат продавани и в Европа зада могат арабите живеещи в Европа да си купят кола по техен стил. Туку виж утре и вазелини като аксесоар в голфовете да изискат.
  • #42
    0 rate up comment 1 rate down comment
    kamus11 ( преди 16 години )
    abe samo az li vijdam 4e tova e render
  • #41
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Нисан ( преди 16 години )
    До Анонимен Прав си в познавам много приятели каращи различни коли от немските. Тези хора са по трезво мислещи , с тях винаги може да проведеш конструктивен диалог . Но тук само погледни какви *** пишат и все претежатели на немски коли . Жалки хора които са си помислили че като са били измамени от продавача на вехти коли и са дали много пари за немска кола са преуспяли в живота . Голям смях падна в офиса като им четем коментарите.
  • #40
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 16 години )
    Във всичките тези коментари се вижда колко глупав е българина. Простаците са плъзнали на всякаде и няма отърване. Те са стадо и имат силно развито стадно чувство. Един взема *** и всички стават вагинисти и майкаси продават за немското . Готови са да оставят децата си гладни но да дадат на джамбазина 7000хил.лв. за безличен голф колкото и скъпо да им излиза. Колкото са повече претежателите на тази марка толкова е по *** народа на тази държава.
  • #39
    0 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 16 години )
    aaaa ti karal li si ???? az 6toto karam ot 4 godini i vse o6te v1rvi tes tvoite priqteli kato sa gi kupuvali trqq da sa tolkova kompetentni kolkoto tebe Istinata e takava 4e rqdko ima 4itava italianska kola vtora r1ka, pri4inata spored men donqk1de, e 4e italiancite gi karat kato obezumeli gass do dupka drugo nz bogati sa ne 6tadqt kolite si izob6to v1pros na k1smet kakvo 6te ulu4i6