IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Audi подготвя фейслифта на A3

Моделът ще получи 1,8-литров турбомотор със 180 к.с.

Audi подготвя фейслифта на A3

Последното поколение на един от най-популярните модели на Audi – A3, почти навърши 3 години и в компанията вече усилено работят по неговото обновяване. Фейслифтът ще се появи догодина, като ще получи голяма част от техническите новости на дебютиралата през тези есен най-нова генерация на A4.Audi подготвя фейслифта на A3
В Audi бързат с обновяването на модела, за да могат да укрепят неговата лидерска позиция в сегмента на премиалните хечбеци. През първите 9 месеца от 2015 г. автомобилът записа 153 002 продажби, като в тази бройка влизат и версиите S3 и RS3. За сравнение резултатът на Mercedes-Benz A-Class и седанът CLA е 135 872 продажби, а на BMW 1-Series – 96 739.

Очевидно първо ще бъде обновен седанът A3. Снимки на прототипа бяха публикувани от изданието Worldcarfans, като от тях става ясно, че измененията в дизайна няма да бъдат съществени. Те ще засегнат главната оптика, при която ще се появят новите светлини тип „мълни”, дебютирали при Audi A4.
Audi подготвя фейслифта на A3
Промените ще има и в броните, както и в разположението на задните светлини. Предвижда се и увеличение на решетката на радиатора, както и в интериора на модела. Там ще бъде включен цифров приборен панел, както и усъвършенствана милтумедийна система.
Audi подготвя фейслифта на A3
Очаква се обновеното Audi A3 да получи и нов бензинов двигател. Това е 1,8 TFSI, развиващ мощност от 180 к.с. Той ще разполага с функция за изключване на два от цилиндрите. Същата технология е достъпна и за бензиновия мотор с обем 1,4 литра.

Снимки: Worldcarfans
 

Тагове: Audi A3
0 от 500
  • #18
    1 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Аудито е създадено да бъде карано от комплексари, тъй като разумен човек не би купил стока, която не отговаря на нормите в ЕС и САЩ, не би си мълчал и плащал за дефекти, които се знаят от 5-10 години и не би повторил покупката си ако 1вия път по невнимание или поради четене на платени списания си е закупил този скапан продукт.
  • #17
    0 rate up comment 3 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Тоя па - сравнява Шкода с МБ, БМВ и Лексус?! Алооо, Алуди вече е в лигата на Дачия, панимаиш? А ФВ при Тата.
  • #16
    1 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    и трите дето си ги изброил са на светлинни години пред мяуди за квот се сетиш
  • #15
    3 rate up comment 5 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Коя марка е по-добре? BMW? Merc? Lexus? Bitch please...И ако не можете да различите А3 от А4 защо като цяло гледате автомобили?
  • #14
    5 rate up comment 5 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Алуди имали красив дизайн!Явно при някой хора липсата на вкус е на много високо ниво. И я изтъкват при това. Ако сте хора от третата възраст ще ви разбера до някъде...
  • #13
    5 rate up comment 5 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    ХАхах Ако аудитата са красиви незнам на къде върви света, от много години дизайна им е пошъл и не представлява нищо по-различно от китайските автомобили. Хюндай направиха огромен скок в дизайнерско отношение и вече изглеждат много по-добре от псевдо "премиум" аудитата.Аз лично карах ауди над година преди време (а4 1.9 тди 131 коня ) - какво ли не смених, като части та се набутах сумати пари, а на всичкото отгоре возията му е ужасяваща, двигателя е лаком ( извънградско над 6 при бавно каране).
  • #12
    4 rate up comment 10 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Текушщия модел е най красивата лимузина в компактния клас. Въпреки, че предпочитам формата не хчебека - не мога да си изкривя душата. Тези които плюят явно не са го виждали на живо камоли да са го карали....Хейтърската ни култура доминира над всичко. Затова ще си останем на бедната материално и духовно нация.
  • #11
    2 rate up comment 7 rate down comment
    дизелчо ( преди 10 години )
    Докторее.. хирата с психични токлонения са невменяеми..тях никой не ги пита..почти като вас хейтърчетата..невменяеми.Този пък другия и констатира..*** то е хубаво бре,щом глупаците са разбрали ,че марката става..значи са добре. Докторе смени лекарствата не помагат..
  • #10
    9 rate up comment 10 rate down comment
    Анонимен ( преди 10 години )
    Нека бъдем честни!Тези аудита ги харесват и купуват само глупаците , независимо от дохода!
  • #9
    10 rate up comment 5 rate down comment
    RRE S3 ( преди 10 години )
    Ot komentara ti razbiram samo edno:Ti ne gi haresva6.Muhahahahahahh