IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Audi RS3 ще има 2.0-литров двигател с 400 к.с.

Агрегатът е същия, който демонстрира концепцията Golf R 400

Audi RS3 ще има 2.0-литров двигател с 400 к.с.

Предстоящият да излезе на пазара Audi RS3 ще се задвижва от напълно нов двигател с четири цилиндъра, съобщава германското издание Аutozeitung. Двигателят е същия, който демонстрира концепцията Golf  R 400.
Audi RS3 ще има 2.0-литров двигател с 400 к.с.
Новото Audi RS3 по време на тестове. Снимка: Worldcarfans

Вместо 2.5-литров турбо-двигател с 5 цилиндъра, какъвто използва настоящата версия на колата, новият Audi RS3 ще заложи на по-малък, но по-мощен двигател. Той има обем от 2.0 литра и генерира 400 к.с. - с 60 к.с. повече от настоящия модел.

Новият двигател, който бе представен на борда на концепцията Golf  R 400, ще се комбинира със 7-степенна автоматична трансмисия S tronic и системата за задвижване на четирите колела quattro.

Германското издание твърди, че новият модел ще бъде на пазара преди края на тази година, като ще се предлага единствено във версия Sportback с пет врати.

Настоящият Audi RS3 Sportback ускорява от място до 100 км/час за 4.6 секунди и развива 250 км/час. За новото поколение се очаква да демонстрира още по-добро време за спринтирането до 100 км/час.

Тагове: Audi RS3
0 от 500
  • #58
    6 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Постижения и сигурностAudi- гаранция за качествоГаранционни условияС гаранционните условия, който Audi Ви предлага, Вие може да се чувствате сигурни при покупка на нов автомобил.1. Две години гаранция срещу проява на фабрични дефекти без ограничение за пробега в километри.2. Три години гаранция срещу дефекти по лаковото покритие без ограничение за пробега в километри.3. Дванадесет години гаранция срещу пробив от ръжда (проходна корозия отвътре навън) без ограничение за пробега в километри.4. Две години гаранция за закупени оригинални части без ограничение за пробега в километри.Изключение правят бързоизносващи се части вследствие естествено износване, посочени по-долу. За тях гаранцията е 6 месеца или 10 000 км.: Крушки нажежаеми, всички (без газоразрядни лампи) Спирачни накладки и дискове предни и задни Фрикционен диск на съединителя Амортесьори Въздушен, поленов и горивен филтър Гуми Пера за чистачки Регулиране геометрията на преден мост
  • #57
    3 rate up comment 4 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    гаранцията при ауди бе 2г. без ограничение в километрите, от началото на 2013г. е 4г. или 160000км. което събитие настъпи първо, съща стана и гаранцията на ФВ. освен това гаранцията на Ауди и ФВ се предлага с още 2г. допълнителна гаранция наречена гаранция 4+ при която, след изтчане на гаранцията от 4г. в следващите 2г. всички ремонти, части и дори смяна на масла и филтри ще се ползват с 30% отстъпка а след изтичане и на нея от 7-мата година вече си плащаш 100% от сумата.
  • #56
    6 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    добре де на страницата пише ли 2 г.пдф не ми излизаизлизат гаранционни условия и там пише 2 г.на мисля, че на едно място ще пишат 2 а на друго 4 г.в ауди.де гаранцията също е 2 г.
  • #55
    2 rate up comment 3 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Колега - това е pdf - няма значение с какво го отваряш. И толкова е наистина гаранцията можеш да отидеш в магазина и да питаш или поискай оферта.
  • #54
    4 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Нищо такова не ми излиза. Никакъв ромбоид. С хром съм. Може да е от браучъра, но на мен ми стига официалната страница и раздел където си пише кратко и ясно 2 години.
  • #53
    3 rate up comment 0 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Това с Интернет-а е готино. Прелагат го и BWM и скоро надявам се и другите.
  • #52
    1 rate up comment 4 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    ПП 4 годишната при ауди както и 5 годишната на Тойота са с ограничение на пробега. Иначе са 2 на 3 години
  • #51
    7 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    При хибридите на Тойота 5 г. ти обслужват колата безплатно и имаш доживот безплатен интернет в колата. Това е супер оферта и то при условие, че хибридите им са горе-долу на едни и същи цени с дизеловите аналози със сходни екстри. Така, че гаранционните условия и обслужване при Тойота са наистина перфектни спрямо останалите марки. И като знам, че колите им нямат никакви грижи съм абсолютно спокоен,ако ще и 1 г. да е гаранцията.
  • #50
    2 rate up comment 3 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Точно от ауди.бг - отвори ценовата листа на А3 примерно и горе в ляво в червен ромбоид го пише. И совен, че го пише го имам и в конкретна оферта от тях
  • #49
    6 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 11 години )
    Отивам на Гаранционни условияна всеки един модел и навсякъде си пише 2 г. Да не си в някой друг сайт. Говоря за официалния ауди.бгВлез там и виж гаранционните условия!