От Литекс Моторс съобщават, че дългоочакваният старт на продажбите на ловешките автомобили с марка Great Wall, е съвсем близо. Строежът на завода на компанията е в напреднал стадий и се очаква 1-ви етап на фабриката да бъде напълно завършен и да започне производство до края на 2011 г.
.jpg)
В средата на месец октомври ще бъдат официално открити дванадесет представителства на Great Wall в различни градове на България. Първоначално в тях ще се продават автомобили, произведени в Китай, а до края на годината, трябва да бъдат налични и такива произведени у нас.
Автомобилите с марка Great Wall, които ще сглобяват у нас, ще бъдат изложени на автомобилен салон Пловдив 2011. След като ги представи на автосалон София 2011, Литекс Моторс представя шестте модела автомобили Great Wall и в Пловдив. Изложбеният щанд на Литекс Моторс ще заема площ от 275 м2 и ще бъде разположен на откритата площ пред палата №3 на Международен панаир Пловдив (26 септември – 01 октомври).

0