IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Отново за продажбата на Opel

Немското списание Manager Magazin публикува информация, че интересът на Volkswagen Group към Opel e съвсем реален.

Отново за продажбата на Opel
Според източници на финансовото списание, Volkswagen е дал на General Motors оферта за това какво е склонен да плати за Opel. Немският концерн е станал по-активен след като се чуха непотвърдени информации, че и Hyundai има интерес към европейското подразделение на Дженерал Моторс.
 
 
Отново според списанието от GM са определили офертата като „прекалено ниска за да представлява интерес“. От Dow Johnes са влезли в контакт с Volkswagen за да разберат има ли направена оферта, но говорител на групата е отговорил „Ние на коментираме слухове появили се на пазара“.
 
От страна на Opel нарекоха репортажа „спекулативен“, като добавя, че „Opel е част от семейството на GM от 1928 и остава важна част от групата”.
 
И все пак, „където има дим вероятно има и огън“. А Manager Magazin има репутацията на изключително сериозно издание.
 
0 от 500
  • #52
    6 rate up comment 7 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Спря да пишеш, но по минусчетата виждам че четеш хе-хе.
  • #51
    5 rate up comment 6 rate down comment
    От извора ( преди 14 години )
    Опел е единствения АВТОМОБИЛ произвеждан в Г-я. Остаоналото са скъпи и евтини таратайки.Дължи го САМО на GM, който служи за мост за идеи и лицензи от Далечния Исток до Опел.Проблема е, че GM Принадлежи само на Обама. В момента в който той загуби властта, GM отива на кино.Надявам се, че Опел знае това и ще се ориентира навреме в посоката на изтряващото слънце.
  • #50
    4 rate up comment 8 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Оооооо горкото фенбойче, задавило се от злоба и спирало да пише милото. Клиент имало, видиш ли, *** щял да продава хахахаха. Ама ти сериозно ли мислиш че някой ти вярва? хахахахаха Ти твойте клиенти на централна гара ги хващаш нали? преди години не продаде ли фолксваген и на Владо Кузов а? мухахахахахахаха ей много си забавен.
  • #49
    6 rate up comment 8 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Заради теб ли да се покажа на светло бе, малък пръдльо? мухахахахаха Не щеш ли и среща наживо да си чукнем "да се бием" мухахахахахахахаха. Забавен пубер, макар и малко пъпчив хахаха. Ей сега се мятам на влака и тръгвам да се срещна с някакъв недорасляк дето се отваря по форумите мухахахахахаха ти май наистина си много *** а? Но пък си забавен, ставаш за клоун хахахаха
  • #48
    9 rate up comment 7 rate down comment
    Котоошу ( преди 14 години )
    Спирам за днес да се занимавам с АНОНИМНИЯ ***, че имам клиент за още един ФВ.Тез парички дет ги получавам не са даром, трябва да продавам.
  • #47
    5 rate up comment 10 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Ти си един малък ***, на около петнайсет години, личи ти че нямаш книжка, но се пробваш тук "Барабар Петко с мъжете". Абе мойто момче, *** направи сефтето, след това вземи книжка и тогава може да си поговорим. Аман от пуберчета-фенбойчета.
  • #46
    9 rate up comment 7 rate down comment
    Котоошу ( преди 14 години )
    Покажи се на светло бе ''СТО НИКОВ'' АНОНИМНИК, голямо си шубе, шубето е голям страх а?.
  • #45
    10 rate up comment 7 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Отново изкара професионални, сериозни доводи, отговарящи на интелектуалното ти ниво. Ти поне средно образование имаш ли?
  • #44
    8 rate up comment 11 rate down comment
    Kотоошу ( преди 14 години )
    Aз си вземам евраците от ФВ, а ти ще пееш на *** ми ''още'' ''още'' и ще възхваляваш копиращите Жапанки.
  • #43
    10 rate up comment 9 rate down comment
    до котоошу ( преди 14 години )
    Да си фен на музикант или писател, разбирам. Но да си фен на голяма корпорация, чиято единствена цел е да печели от хората е уникална глупост. Нали знаеш че ВАГ дори не знаят че съществуваш? Жал ми е за теб, нещастен ***, промит от рекламни спотчета, с потекла от ъгълчето на устата слюнка, докато фанатично блееш: "ВАГ, ВАГ".