IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Ето как действа BMW M3 GTS

На пилотите (жени).

Ето как действа BMW M3 GTS

Преди време ви показахме видео, в което бруталното Porsche 911 GT3 си играеше с адреналина на обикновените хора, седнали на дясната пасажерска седалка. Подобно видео имаше и Subaru WRX STI, а сега и BMW M3 GTS.

Днешното се различава по това, че не е реклама и в колата има само един пътник. Той е пилот, жена пилот, известната водеща на поредицата Fifth Gear - Vicki Butler-Henderson.

Това е разбираемо, тъй като BMW M3 GTS, е кола настроена за пистово каране, конструирана да радва най-вече този, който седи зад волана.

Vicki не споделя много, но от реакциите й става ясно, че инженерите от BMW M GmbH са си свършили работата, оправдавайки очакванията на всички, които купиха колата още преди да са я видели, преди дори да знаят техническите й характеристики.

0 от 500
  • #16
    2 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    *** кво ме интересува в америка кой как натискал спирачката... на изпита, ако я натисне го късат на момента...Натискането на спирачката и съединителя с левия крак е рисковано и при една по екстремна ситуация ще ги гледаме по улицата... за толкова години стаж нямам нито 1 ПТП.. Освен това имам доста категории ...Повечето от вас тук нямат и любителска...
  • #15
    4 rate up comment 7 rate down comment
    бг реалност ( преди 14 години )
    хех, тези заядливите коментари са писани от хора с 3-ки E36 (най много Е46, ама съмнително), демек новите джигити дето бяха с голфове. как са прокарали интернет до панелните им колиби не е ясно.
  • #14
    6 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Ти такси ли си карал?Излизал ли си на писта?Карал си кола за ПИСТА?Бил съм в Америка и там 60% от хората които карат автоматици натискат спирачката с левия крак....има *** на спирачката които са разделени на две...имам приятел който натиска с левия крак едновременно съединитела и спирачката!Ти и 100 години стаж да имаш незначи че си добър шофер!
  • #13
    3 rate up comment 3 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    На дърт краставичар... краставици продавате...лапишници ...Недейте дава акъл на дяцата, че утре на шофьорските си КУРСОВЕ ще натиснат спирачката с левия крак и ще им запалят вратовете в колата...
  • #12
    2 rate up comment 11 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Пичове няма смисъл да казвате на черното бяло ....мазната пичка, ако ще и най-добрата шофьорка в света да е... това кръстосване е непоносими, безсмислено и прочие... не ми се правете на дървени философи... и не ми разправяйте кога съм карал шофьорските си КУРсове.. щото вероятно когато съм ги карал вие още не сте били планувани ...35 години стаж имам... повече от вас тук са на 14 ..., а една малка част на не повече от 25..., ако ви види баща ви какви глупости пишете.. няма ви даде да карате лада
  • #11
    14 rate up comment 1 rate down comment
    ЛокоМездра ( преди 14 години )
    Никой нищо не казва за колата???Хайде дървеняци,разкажете ни какъв *** е,колко е нестъбилна и поднася.Апък мацката наистина ще ви наака ако се качите при нея,въпреки че повечето от вас са МНОГО ПО ДОБРИ!!!
  • #10
    16 rate up comment 0 rate down comment
    BadKid ( преди 14 години )
    .. тук може да видите цялото видео.. а, че колата е брутална... няма никакъв спор по въпроса.. само, че и цената и е брутална.. 180 000 паунда! :)))
  • #9
    19 rate up comment 2 rate down comment
    Мен ( преди 14 години )
    Вики ако ми беше жена,нямаше да и давам да кара децата до училище,честно ! Евалата на уменията й,евалата на БМВ :)
  • #8
    4 rate up comment 17 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Щом при тая майсторка на волана колата поднесе поне 4-5 пъти си представям ако я кара някой по-неопитен. Иначе ускорението след превключване на по-висока предавка е супер. За такава мощна кола си трябва 4х4 задвижване, иначе ще се върти като пумпал, въпреки ел. стабилизиращи системи.
  • #7
    27 rate up comment 3 rate down comment
    RS1600 ( преди 14 години )
    Момчета, съвсем сте се изплискали от злоба и завист. Вики е лицензиран пилот, а вие сте клавиатурни многознайковци.Хубаво, е че си спомняте думите на инструктора от шофьорските глоксове, тъй като са ви били съвсем наскоро, но това с кръстосването на ръцете е стандартна практика при пилотите (в зависимост от автомобила и техниката, разбира се).Сигурно не сте чували, че и спирачката може да се натиска с левия крак, ама нейсе.Хайде със здраве.