IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Татуировки за Ford Focus

200 начина за индивидуализиране на новия Focus.

Татуировки за Ford Focus

Изследване показва, че 40% от хората родени между 1980 и 1995 година имат поне една татуировка. Именно към тази възрастова група е насочен новият Ford Focus, който от края на тази година ще предлага с избор от 200 различи татуировки, като екстра.

Стикерите са дело на 3M, предлагат се срещу цена от $120 до $470 (за САЩ) и гаранция 3 години или пробег от 36 000 мили.

"Нашето проучване показва, че целевата група, към която е насочена новата ни екстра (автотатуировките) са хора с артистичен дух, които се стремят към индивидуалност. Focus е направен именно за тях, а впечатляващата му предна част, елегантен профил и атлетична задница, го правят идеалното платно за персонализиране", заяви бранд мениджърът на модела KC Dallia.





0 от 500
  • #21
    0 rate up comment 0 rate down comment
    Ford Fiesta ( преди 14 години )
    Не вярвам да е заради това, да разбереш с какви имена пиша. Реално пиша с 3 такива и всички са регистрирани в тоя сайт. Сещаш се кои са. Мислиш си, че може да ме изнервиш. Понякога го правиш, трябва да призная, Не знам обаче защо го правиш. Ако си един *** фен на Ауди или Хюндай, няма смисъл. Онбаче с държанието си показваш две наща - или си неуравновесен, или защитаваш нещо. И в двата случазя се излагаш.
  • #20
    0 rate up comment 0 rate down comment
    Ford Fiesta ( преди 14 години )
    ***, не ти ли писна да пишеш от чужди никове? Сега вече взе да ме пишеш и с малка буква. Признавам, умен си. Обаче защо го правиш?
  • #19
    0 rate up comment 13 rate down comment
    бъчваря ( преди 14 години )
    ти явно нямаш особенно високо мнение за себе си.от това което пишеш съм сигурен че ще си го караш още 9 години.говори в километри, а не за години.ако минаваш за година 2-3 хил.какво очакваш да смениш?...даже и това ти е много.
  • #18
    19 rate up comment 1 rate down comment
    Vasilev ( преди 14 години )
    Карам си Фокуса вече 9 години, а вие си приказвайте празните приказки. За тия години са сменяни само спирачки, гуми, крушки, масло и тампони. Факт е, че има много по-добри коли, но за това, което съм вложил като средства са малко моделите, които гълтат толкова малко пари. Айде със здраве!
  • #17
    0 rate up comment 0 rate down comment
    бъчваря ( преди 14 години )
    Нещо невярно ли казах, че се клонира отново с моето име? Ти си болен.
  • #16
    1 rate up comment 61 rate down comment
    Бъчваря ( преди 14 години )
    хаиде по-леко Форд да са еталон за съотношение качество-цена!Стария Фокус макар и като кашон имаше собстен стил.Новия е подвластен на линията на всички преди него:новия С4,новата Астра,Киа,Хюндай....Лепенките едва ли ще помогнат особенно в продажбите на модела.Най-добрия Форд е продадения Форд.
  • #15
    4 rate up comment 0 rate down comment
    Коки ( преди 14 години )
    Луд на шарено се радва... Готини шаранийки!
  • #14
    2 rate up comment 1 rate down comment
    ренде ( преди 14 години )
    Човече ти си болен и си роб на марка.Такива хора най-не понасям!Нападна ме все едно съм казал нещо лошо за великия Форд,ама не бе пич,не съм.Не си и заслужава,кола като кола.Ти тръгна да ми разтягаш лукуми колко хубава била да ни бъркат в джоба щото се били сетили...И като ти казвам,че имам представа от фолиа значи е така и няма какво да ми говориш за някви пършиви 3 години,щото хубаво белгийско фолио ще ти изтрае на слънце поне 4.Не ми казвай кое е излишно понеже много ми кипва!
  • #13
    1 rate up comment 2 rate down comment
    Бъчваря ( преди 14 години )
    Ще ти дам едно леко примерче. Най-успешната карта на NVIDIA за всички времена 8800GT ( 9800GT) се предлага в Мултирама ( компания, която може реално да се сравни с Форд на нашия пазар и която всички непросветени мислят за евтина) за 190 лева. В друга компания, на която аз се доверих за много по-нов и добър продукт, но която е известна само в България, тая карта се предлага за 144 лева в момента. Това не прави тя компания по-голяма. Напротив. Мултирама обира пая и раята се е втурнала да бъде лъгана!Когато човек е готов да се предаде, никой не може да го спре. Факт е обаче, че Форд търсят нова ниша и я намират. Никой не може да ги опрекне в това. Освен това дават и гаранция. Някой от вас да дава такава за 36000 км? Айде, млъкни тогава. Гаранцията струва пари. Ти правиш нещо за 100 лева, но готов ли си да поддържаш това нещо 3 години или 36000 км? Ако не си готов, коментарът ти е просто излишен и заблуда на общественото мнение. Ако обаче потвърдиш, че без гаранция татуировката ти ще изтрае 3 години, ще ти повярвам, че правиш нещо добро. Ето, Форд имат 2 години гаранция, но при мен автомобилът им не се е чупил вече 3 години след гаранцията! Това прави точно 5 години засега! Такава гаранция има и една възнесена корейска компания в тоя сайт, автомобилите на които обаче не само че се чупят, но и вземат пари от собствениците им, заради заблуди. Например гаранция на съединител. Няма да коментирам повече тая тема. Който ме разбра, ме разбра.
  • #12
    2 rate up comment 1 rate down comment
    Бъчваря ( преди 14 години )
    Аз пък не съм чувал някоя автомобилна фирма да се занимава с това. Също така доскоро нямаше и мобилен интернет, предлаган от автомобилни фирми, като BMW. Това не прави опцията нещо долно. Доколкото пък аз съм запознат с компютърния пазар, 95 % от българите предпочитат да бъдат лъгани при покупката на нов компютър от фирми като Мултирама, Технополис, Техномаркет и тем подобни. Ето, парите отиват в големите компании. Важно е да се сетят, как да ги приберат. Не е ли така?