Специалното издание е наречено Escalade Platinum Edition. Този автомобил е оборудван с всичко което моделът предлага, като са добавени и неща, които могат да се видят само с тази версия.

Седалките са кожени (в черен цвят, Tehama aniline), като кожата покрива и таблото и централната конзола на автомобила. Използвани са и елементи от естествено орехово дърво и алуминий. Пътниците на задната седалка разполагат с отделна DVD система.

Отпред има поставки за чаши, които могат да затоплят или да изстудят съответните напитки. В стандартното оборудване на Escalade Platinum Edition е включена и навигация, влизане в автомобила без ключ, автоматично регулиране на седалките с памет, ксенонови адаптиращи се към пътя фарове и нов дизайн лети джанти с размер 22 цола.



10