IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Шест компактни модела с надеждна електроника

Тези коли не плашат собствениците си с дефектирали датчици, блокове или електронни помощници

Изборът на кола на старо често се свежда до търсене на екземпляр с "жив" мотор и здраво купе. С времето обаче не те, а ненадеждната електроника може да превърне експлоатацията в кошмар, поднасяйки изненади в най-неподходящия момент. На пазара за втора ръка обаче съществуват модели, които не познават такива проблеми. Ето шест популярни представители на компактния клас, които доказват, че електрическата система може да работи като часовник.


Шест компактни модела с надеждна електроника (ГАЛЕРИЯ):


0 от 500
  • #3
    0 rate up comment 0 rate down comment
    анонимен ( преди 3 часа )
    "Корола е ОК ако е бензин и е под 200К км. че нагоре си трябва туба с масло в багажника" - ми не повече от на някои немски бензинки, ама нейсе :)
  • #2
    4 rate up comment 0 rate down comment
    анонимен ( преди 8 часа )
    1-ви, че то при второ поколение Фокус Ecoboоst няма. Започнаха да го поставят от трето поколение.
  • #1
    4 rate up comment 3 rate down comment
    анонимен ( преди 10 часа )
    С Маздата трябва.да се внимава с ръждата, иначе 2.0 бензина е ОК. Хондата е ОК като цяло, но е с доста солена поддръжка. Трябва да се внимава с пробега й. Октавия само 1.6 бензин или 1.9/2.0 дизел ръчка, че иначе парите за Гърция отиват в сервиза. Корола е ОК ако е бензин и е под 200К км. че нагоре си трябва туба с масло в багажника. Tilda не се продава в България доколкото знам. При Форд трябва да се избягва Ecoboost и PowerShift, че пак стигаме до Гърция при Шкодата ;)))