
Колата се пуска в три варианта – купе, седан и хибрид. Всеки един от тези модели има различна и променена външност. Нови са капаците на двигателя, нова е радиаторната решетка, предната броня, като резултатът е по-спортен и динамичен вид. Като прибавим богатия избор на нови лети джанти, новите цветове на каросерията и новият интериор се получава доста добър вид на познатия автомобил.

Всички версии получават богато оборудване – в стандарта е аудио системата Vehicle Dynamic Control (VDC) с девет репродуктора Bose и дисплей с размер 4.3 инча. Може да се поръча и новото поколение на навигационната система Nissan Hard Drive Navigation System с 6.5 инчов touch screen и 9.3GB music box.

Двигателите за седана и купето са два – четирицилиндров с обем 2.5 литра и мощност 175 к.с. и V6 с обем 3.5 литра и мощност 270 к.с. Altima Hybrid запазва системата от четирицилиндров двигател с обем 2.5 литра и електромотор, като общата мощност е 198 к.с.

Най-евтината версия на седана на пазара в САЩ ще има цена от 19 900 долара, купето ще започва от 22 440 долара, а хибрида от 26 780 долара.



0