IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Големият SUV на Subaru ще се казва Ascent

Моделът на японците е съвсем близо до серийно производстмо

Големият SUV на Subaru ще се казва Ascent

Компанията Subaru представи на автосалона в Ню Йорк обновена версия на концептуалния си победа Viziv-7. Тя се казвна Ascent, като под това название ще излезе и серийната версия на 7-местния всъдеход.

Големият SUV на Subaru ще се казва Ascent

Прототипът е близо до старта на масово производство, като се отличава с футуристичена оптика и новости в каросерията. Променени в сравнение с предишния концепт са още външните огледала, както и джантите.

В салона на концептуалния модел има изцяло цифров приборен панел, сензорен панел за управление на прозорците и триспицев волан, който също има сензорни клавиши. На предния панел е поставен голям тъч-скрийн, обединяващ дисплея на мултимедийния комплекс с блока за управление на климатика.

Засега други подробности за автомобила липсват, но се се знае, че серийният вариант ще се произвежда в завода на марката в Лафайет, САЩ. Продажбите на модела ще стартират през лятото на 2018 г.

Снимки: Subaru

Тагове: subaru viziv Ascent
0 от 500