Големите автомобилните компании предлагат алтернатива за зимата
Ferrari
Фирмените шейни на италианците не са новост, но вече не се произвеждат. Затова и по магазините вече ги няма. Те са направени от алуминий, разполагат със седалка от карбон и са оцветени в ярко червено, което е фирменият цвят на Ferrari. Другата им особенност е цената, която никак не е малка – 800 евро.
.jpg)
Снимки: Булфото
Падналият проливен дъжд във вторник привечер въвлече в истински воден капан близо 20 автомобила в подлеза на булевард "България" в София.
Запушена канализационна система превърна спретнатия от шофьорите импровизиран паркинг в езеро с дълбочина поне метър.
От потопа пострадаха сериозно няколко коли, а след намесата на пожарната появилото се от дъжда езеро изчезна.
Въпреки това поройният дъжд, който вали над София още от рано сутрин, предизвиква и днес затруднения в столичния трафик.

Още новини от Dnes.bg


1