IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Lexus GS 350 F Sport

Пакетът F Sport подобрява пътното поведение на луксозния GS 350 и го изстрелва на върха при средноразмерните седани.

Lexus GS 350 F Sport


Автомобилното изложение в Лос Анджелис SEMA 2011 бе може би най-удачното място, където и Lexus да вдигне завесата над новата си рожба GS 350 Sport F. Вдъхновен от очарованието на четвъртото поколение GS 350, което бе представено през август средноразмерният луксозен седан е „пипнат“  заводски, за да задоволи още по-пълноценно спортните прищявки на ентусиастите. 

F Sport пакетът, с който е екипиран GS 350 прави модела не само уникален като излъчване, но подобрява пътното му поведение и сигурност.

Естетическите промени са забележими от пръв поглед: по-агресивна предница, броня с въздухозаборници и спортен дизайн, 19 инчови колела и нископрофилни гуми. Логично интериора също отговаря на промените, съчетавайки лукса, спортния дух и технологичните иновации. Създателите му акцентират на новите седалки с 16 позиции за регулиране във различни посоки, тавана, даващ усещане за простор и цветовите съчетания от кожа.

По отношение на техниката F Sport се отличава с по-големите си стабилизиращи щанги, увеличените втулки на носачите, по-големи спирачни дискове и спирачни апарати.

Луксозната рожба на Toyota е оборудвала новия GS 350 F Sport с дълъг списък от системи против боксуване, приплъзване, стабилизация плюс адаптивно-променливо окачване (AVS), динамично поведение с динамично задно управление, вариативно съотношение на управлението (VGRS), по-якостно шаси, мониторинг на движение, десет еарбега и т.н.

По отношение на задвижването ли? Хм...не се надявайте на нещо непознато!  Двигателят на GS 350 Sport F е познатия 3.5-литров V6 , което означава, че купувачите могат да се вкопчат в наличните 306 конски сили и натискайки газта до дупка да ускорят от 0-100 км/ч за 5,7 сек.

Трансмисията е автоматична, шестстепенна – секвенционална с лостчета за смяна на предавките и три опции ECO, Sport S и Sport S+ . Електронно контролираното предаване към четирите колела е опция.  Цени все още не са обявени.

Тагове: SEMA f sport
0 от 500
  • #6
    6 rate up comment 13 rate down comment
    До глупака под мен ( преди 14 години )
    *** къде разбра че става въпрос за дизайн, като пише че става въпрос за пътно поведение на спортна кола? Второ с кое е по-дъбър дизайна на тоя грозен Лексус от изброените М3,С63 или РС4-РС5? Трето каква връзка имат М5, RS6 и Е класа АМГ със средноразмерните купета, че ги намесваш, въпреки че и те ще гаврят тоя смотан Лексус?Така като му гледам характеристиките, може да се конглокира само с Форд Фокус РС и Рено Меган РС всичко друго нагоре от тях ще го направи за смях.
  • #5
    14 rate up comment 8 rate down comment
    2JZ no shit! ( преди 14 години )
    Анонимния *** по-долу - става дума за пътно поведение. Почти е сигурно че Лексус GS F-sport ще направи смешни 2 тонните магистрални кораби М5, RS6 и Е класа АМГ. Иначе - убийствен дизайн. Изчистен и елегантен и същевременно агресивен. Невероятна комбинация. Немските кораби са като автомобилна чалга в сравнение.
  • #4
    7 rate up comment 10 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    изстрелвал го на върха на средноразмерните седани! Който и редактор да е изтипосал такова заключение да вземе да си смени професията. Не само че не е върха ами е направо опашкар. Само за сведение редактора да съпостави този средноразмерен седан с М3,С63 или РС4-РС5.След като установи къде са немските премиум където се цели този Лексус в ускоренията и динамиката, може да слезне и в по-ниския ценови клас и там да гледа MITSUBISHI LANCER EVO, SUBARU IMPREZA дори Голф Р20 постига 100км. за 5,5сек.
  • #3
    11 rate up comment 10 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    :) imam chuvstvoto che taizm marka samo slaga nqkakvi bukvi i prodava edno i sushto neshto... kakva e ralzikata - trqbva da si expert za da gi razlichish koy kakuv e...
  • #2
    7 rate up comment 3 rate down comment
    dd ( преди 14 години )
    На кой говориш?
  • #1
    9 rate up comment 9 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Това е велико,човече!Мания ти казвам!Само дето не паднах от стола като го видях.