IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Колите от Ловеч ще вървят и на газ

Voleex, Steed 5 и Hoover H5 ще предлагат фабрична газова уредба.

Колите от Ловеч ще вървят и на газ

Както вече знаете дългоочакваният старт на продажбите на ловешките автомобили с марка Great Wall ще започне до края на 2011 г. В средата на месец октомври ще бъдат официално открити дванадесет представителства на Great Wall в различни градове на България. Първоначално в тях ще се продават автомобили, произведени в Китай, а до края на годината, трябва да бъдат налични и такива произведени у нас.

Сега става ясно, че трите модела на Great Wall ще могат да се оборудват със заводска газова уредба. Тя се предлага като опция за всички бензинови версии на автомобилите, поставя се на мястото на резервната гума, а цената и варира от 2249 лева до 2299 лева (в по-високата цена е включена временна резервна гума).

Производителите съобщават също така, че най-малкия модел Voleex ще се предлага във две версии - спортна и стандартна. Спортната се отличава единствено по различната предна част, която можете да видите на снимката долу.

Автомобилите ще се предлагат с гаранция от пет години, която включва и безплатна пътна помощ. И трите модела имат N1 хомологация, което означава, че имат право на данъчен кредит.

Подробна информация за техническите характеристики и цените на колите от Ловеч вижте ТУК.

0 от 500
  • #19
    7 rate up comment 17 rate down comment
    dd ( преди 14 години )
    ще вървят на газ в редките случаи когато не са в сервиза
  • #18
    21 rate up comment 3 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Ти се научи, че се пише инжЕнер първо, пък после давай компетентни мнения! Аман от пубери!
  • #17
    6 rate up comment 19 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Интересно ми е дали ще тръгнат тези коли... понеже аз не бих си купил кола създадена от китайски инжинер...
  • #16
    12 rate up comment 22 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Тия китайски *** и те с 5г. гаранция, като калпавите хюндай, 5г. гаранция. Всички *** започват с това 5г. гаранция и най-ниски цени. После защо хлопа и тропа отвсякъде. а пласмасата след първото лято така започва да скърца че може да оглушееш. Сега тия ще слязат 1000-2000лв. под цената на Хюндай и корейските *** ще изхъврчат от нашите улици както тико,матиз и други еднодневки и така до след 4-5г. когато друг *** измести китайския.
  • #15
    17 rate up comment 23 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Фабричната газова уредба със сигурност е по-надеждна от гаражната, но когато говорим за истински автомобилни марки! Погледнете под коя статия пишете - китайски експерименти, сглобени в България! А някой пък ми разправя за 5 години гаранция... И не ми изпадайте в патриотична екзалтация, когато стане въпрос за тези кошници, а първо си дайте реална сметка какво ще правим и има ли наистина пазар за него...
  • #14
    9 rate up comment 8 rate down comment
    батко ( преди 14 години )
    пропан бутан или метан ще използва газовата уредба?
  • #13
    21 rate up comment 5 rate down comment
    mun_cho ( преди 14 години )
    http://uk.autoblog.com/2011/04/20/first-drive-great-wall-voleex-c10/В тая статия са писали че тия таралясници всъщност не са били толкова зле. Ако китайчетата се научат и да правят сносни коли ще eбат мамата на цялата западна икономика.
  • #12
    40 rate up comment 7 rate down comment
    White Rabbit ( преди 14 години )
    Тази фабрична газова е газов инжекцион с ТЕЧНА ФАЗА - затова е по-скъпа. Поинтересувай се повече в интернет за неговите предимства, още повече с 5г. гаранция. Другото е, че е фабрична и разните му кабелчета или други дрънкулки няма да се виждат, както и разни бутончета за смяна на горивото или капачки за зареждане. Какво по-хубаво от това.Карам само на бензин и газови не ме вълнуват, но поне не пишете глупости. Ама е лесно само да се плюе и да си караш над 15г.-та количка.
  • #11
    16 rate up comment 10 rate down comment
    Ady ( преди 14 години )
    @АнонименKakav ti sram???Nyakoy vse pak se e navil da investira v BG (novi rabotni mesta, sazhivyavane na avtomobiloproizvodstvoto ...) dori i da e samo zaradi ambitsii za navlizane na EU pazara.A ako uspeem da proizvedem avtomobil kato horata, toy prosto nyama da e taralyasnik!
  • #10
    28 rate up comment 6 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    А на мен ми сложиха парен котел и сега като спра по пътя, слагам в багажника малко съчки. 50000 км минах и горския все още не ме е хванал.