IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Не им върви на руските президенти с колите

Видео - Джипката на Медведев за малко не сгази тълпа от хора.

Не им върви на руските президенти с колите

Не им върви на руските президенти с колите. Първо Путин не успя да стартира двигателя на новата бюджетна Lada, а сега и настоящият държавен глава на Русия Дмитрий Медведев показа слаби шофьорски умения.

При пристигането си в Казан, Медведев за малко не смачка с колата си събралата се тълпа хора.

"Охраната отвори врата на президента, той слезе, но колата му продължи да се движи към хората. Няколко охранители и самият Медведев се втурнаха след нея, за да я спрат с мускулна сила. Малко преди случката от забавна да се превърне в трагична, президентът успя да се качи на борда и да спре ускоряващото возило".

Така коментират случилото се руските медии. Според тях спирачките на колата са отказали. Според нас обаче, "някой" е забравил да премести скоростния лост в "позиция паркинг"...

Вижте случката на видеото долу

0 от 500
  • #13
    2 rate up comment 5 rate down comment
    лаик ( преди 14 години )
    КАзвате, че при BMW като открехнеш шофьорската врата и веднага минавало на P.Стана ми интересно, я ми обяснете - ако вземеш да я открехнеш в движение, какво става? А и този може да е с ръчни скорости. Никога не се знае...
  • #12
    2 rate up comment 6 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    Голяма излагация от Мерцедес.... при всички БМВта и Аудита си е стандарт да се изключат скоростите...
  • #11
    20 rate up comment 9 rate down comment
    kiro666 ( преди 14 години )
    От руснаците какво друго да очакваш освен изцепки. Почти толкова неадекватни са колкото азиатците, макар причината да е в колосалните количества водка които изпиват.При лексус също включва на Парк моде,но не просто като отвориш вратата, а като излезеш от нея - засича с инфрачервен сензор дали си вътре - така че опасност няма - с една идея по хитро от системите на немците.
  • #10
    11 rate up comment 4 rate down comment
    bla bla ( преди 14 години )
    *** жалкия *** ....
  • #9
    12 rate up comment 6 rate down comment
    Striker ( преди 14 години )
    Пич, "рускиа" президент не знам дали е обучен, ама не разбрах какво общо имат "велика сила" и Мужикистан?!? На тях с нищо друго освен с водката, сельодката и жените не им върви от 60 години по принцип! :))) Да не си се объркал?
  • #8
    9 rate up comment 6 rate down comment
    anonimcho ( преди 14 години )
    абе незнам какви са им защитите на президентските коли, ама рускиа президент си е много добре обучен където треби. бързи реакции, сила, самообладание и бруталност. те такъв треби да е президента на Велика сила. представям си саркозито или обамчно да им стиска да покарат и недай се боже удържат такава кола;). уйде колата е таплата както се казва;) ама и горилите кат за учебник, хем даржат колата хем пазат президенто;) чекам видео с други президенти за сравнение;)
  • #7
    8 rate up comment 1 rate down comment
    Patanov ( преди 14 години )
    Обикновено има защита, за да бъде предотвратено и това. При VW Touaraeg например трябва да се дръпне 2 пъти дръжката, за да се отвори вратата. Не съм сигурен дали е при всички модели, но при някои със сигурност.
  • #6
    20 rate up comment 0 rate down comment
    Дака ( преди 14 години )
    Ами ако отвориш вратата в движение и мине на Паркинг (P), ще се забиеш ли в предния джам.. Пробвал ли си го това :)
  • #5
    12 rate up comment 4 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    tocno taka e.minava vednaga na parking ,nemoje da tragne taka
  • #4
    26 rate up comment 6 rate down comment
    deadfox ( преди 14 години )
    Ай стига бе, кола за толкоз пари да няма защита. Четвърта година карам Х5 и там както открехнеш шофьорската врата скоростите веднага минават на позиция Р.