IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Ще има и версия на Scion на купето от Toyota и Subaru

В интернет се появиха първите образи от Scion FR-S, който ще има премиера тези дни в Ню Йорк.

Ще има и версия на Scion на купето от Toyota и Subaru
Оказва се, че с марката на Scion ще се появи трета версия на купето със задно предаване, разработвано от Toyota и Subaru. Първите образи от колата са вече в интернет.
 
 
Серийното купе на Toyota ще бъде 95% от това което виждаме при концепцията FT-86 II, представена през март в Женева. По предварителни данни, купето ще бъде с двулитров boxer от Subaru и механична скоростна кутия с 6 степени.
 
Мощността ще е 200 к.с. докато собственото тегло на купето е само 1100 кг. Това ще позволи ускорението на новото купе със задно предаване от място до 100 км/час да е за около 7 секунди. Максималната му скорост ще е 224 км/час. Първа на пазара ще бъде серийната версия на Toyotа, като това ще стане в началото на 2012 година.
 
 
Цената в Европа ще бъде около 27-28 хиляди евро. Очаква се след това да се появят и версиите на Subaru и Scion.
0 от 500