IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Догодина започва серийното производство на De Tomaso

В интернет се появиха първи снимки тийзъри на възродената марка De Tomaso.

Догодина започва серийното производство на De Tomaso
На страницата на сайта Jokeforblog.blogspot.com публикуват тийзърите и съобщават, че първият модел на възродената марка ще бъде SLC, като премиерата е планирана за Женева през март.
 
 
Интересно е, че в материала на сайта се твърди, че снимките са сканирани от италианското списание Quattroruote, но на сайта на списанието такива образи липсват.
 
За първи път за възраждане на марката De Tomaso стана известно през миналата година. За намерението съобщи бизнесменът Жан Марио Росиньоло, който преди време беше начело на Lancia, след това управлява и Telecom Italia и Zanussi.
 
Росиньоло планира да пусне серийно производство на автомобили с марката De Tomaso към края на 2011 г. в завода на Fiat в Сицилия.
 
 
В края на миналия месец беше подписано споразумение за взимането на завода под аренда. Очаква се производството на новия De Tomaso да бъде между 8 и 10 хиляди броя на година. Засега в моделния ред на възродената марка се планира да влизат кросоувър, седан, спортно купе и компактен хечбек.
 
0 от 500
  • #10
    22 rate up comment 0 rate down comment
    AnonimeN ( преди 15 години )
    Да не би всички да сте пушили едно и също...или съм в някой друг форум??? Няма значение, похвала за позитивните коментари и мнения. Дано и занапред форума да се развива в тази посока, за което аз също ще се постарая да допренеса.Поздрави и хвала!
  • #9
    20 rate up comment 0 rate down comment
    мале,срам..:) ( преди 15 години )
    о..каква грешка бе пичове,в бързината-срам!написал съм 1974г!-кукувица съм...:)Исках да кажа,че през 2001година я завещава на сина си,а през 2004година,фирмата фалира.....
  • #8
    19 rate up comment 0 rate down comment
    до: -V8- ( преди 15 години )
    Брато...,дано да е достоен!В това ще е истината.Ама ..,знаеме ли,какво са намислили.....Весел ден!
  • #7
    22 rate up comment 0 rate down comment
    до:ренде ( преди 15 години )
    Абе Приятелю,нямаш си на представа колко работи които не знам съм си записвал от колегите и от теб!Ама нали все се джанкаме...:),та затова не съм ви казал!То това е Форума,да се опознаем,да разберем нещо,и да кажеме нещо което знаем!Все пак много характери,анонимни сме и стават недоразумения.И аз зъм допринасял за тях,много се паля.Но да сме живи и здрави всички,та да пишем тук!Късмет,любов,здраве и щастие!Приятен ден на всички!.....:)
  • #6
    22 rate up comment 0 rate down comment
    BB ( преди 15 години )
    Super novina! Dano da e istina! Panterata e legenda!!!
  • #5
    24 rate up comment 0 rate down comment
    ренде ( преди 15 години )
    И аз казвам браво за коментара!Личи си,че наистина разбираш,Сава :)Не съм бил прав за тебе!
  • #4
    22 rate up comment 0 rate down comment
    -V8- до ..О!..О!..О! ( преди 15 години )
    Брато... Евала за коментара и ентусиазма. Дано наследника на Пантерата да е достоен.
  • #3
    29 rate up comment 0 rate down comment
    До: vaskata ( преди 15 години )
    vaskata,и ти ми напълни душата-толкова си честен и откровен!Ами какво да ти кажа,за хубавото сигурно не може и не трябва да си кривиме душата.То ни вдъхновява!а пък така истински,без някаква мисъл да кажеш на някой,че е направил нещо-рядко ще го чуем в България.Брей,ако хората са искренни един към друг,сигурно ще е по хубаво място за живеене и сигурно няма да се трепем по улиците!Жив и здрав!
  • #2
    34 rate up comment 0 rate down comment
    vaskata ( преди 15 години )
    О!..О!..О!, ти ми напълни душата бре, е така се пише обоснован коментар!Нямам думи!Браво!А колата съм чувал, че е легенда, но никога не съм я виждал на живо.
  • #1
    38 rate up comment 0 rate down comment
    ..О!..О!..О! ( преди 15 години )
    De Tomaso Pantera ,беше най ВЕЛИКАТА!!!Н Е Н О Р М А Л Н А Л У Д Н И Ц А !!!!!!!О! О! О! :http://prikachi.com/images/867/2735867n.jpghttp://prikachi.com/images/869/2735869b.jpghttp://prikachi.com/images/872/2735872A.jpgПрез 70-те години Форд се славил катопобедител в автоспорта,но компанията нямала серийно свой супер-автомобил!И спосонсорирали Александро Де Томазо,защото били потресени от външния вид на неговия проект!!!!Сложили двигател на Форд и това станала една от най митичните и легендарни коли!!!!Форд продавал в Америка,а Александро в Европа чрез подръжката на Форд.След известно време се скарали с Форд,но Александро ,който вярвал в своето творение,изкупил дела на Форд и почнал сам да го продава.От 1971г до 2004г го продавал БЕЗ НИКАКВИ ИЗМЕНЕНИЯ !!!!!!...,а чакащите се ЗАПИСВАЛИ!!!!Де Томазо не си давал зор и бил доволен от сбъднатата си мечта!Явно бил и красавец,защото забърсал преди това, най красивата и шармантна щерка на прочут милиардер!Тя също била луда по колите и спонсорирала Мъжа си!БРАВО!!!Всички известни марки правили нови модели,включително и Ферари....,а само Де Томазо си произвеждал ПАНТЕРАТА БЕЗ ДА Я БАРНЕ!ЗА КАКВО?!?Тя си е била просто-цитирам:-сравнение с другите супер-спортни коли,изглеждала два пъти по-драга и два пъти по-неустима-до ден днешен,тя изглежда потресаващоПрез 1974г,Александро Де Томазо я завещава на сина си,....но той както често се случва се оказва калпав син и сключил сделка с друг Италианец,който се оказал хитрец може би,а може би и сина му да е нехранимайко-не се разбрало.....?След съдебни дела,работата се разсъхнала..ЖАЛКО!-иде ми да вия!Но малко преди фирмата даФалира,Де Томазо успял да уреди целия персонал,да не остане безработен,като и до ден днешен вграждат дизелови двигатели на УАЗКИ за Америка;Австрия;Канада и др.След това получил удар,бил на инвалидна количка и леко по леко изгаснал......ПОКЛОН И ВЕЧНА ПАМЕТ......Неговия дядо бил КОНКВИСТАДОР и затова кръвта му била буйна,а интелекта и творението му,ВЕЧНИ!Разказах ви накратко,има какво да се допълни.......НЕВЕРОЯТНА ИКОНА!