IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Най-евтиното в света Ferrari California T изглежда тъжно

Никой не желае да си купи остатъците от този кабриолет

Ferrari California T от 2015 г. беше обявено за продажба от американската аукционна къща на Copart. Това със сигурност е най-евтиното Ferrari на пазара, като суперколата или по-скоро това, което е останало от нея, представлява интерес само за някой механик или собственик на сервиз. 


Ferrari


Колата е катастрофирала и е изгоряла напълно, като нейният най-ценен елемент е рамата с VIN номер. През последните три дни обаче дори за нея не се появи кандидат-купувач, така че в раздела „Цена“ в обявата продължават да стоят само нули.

Кабриолетът Ferrari California T беше представен през 2014 г., за да замени модела California, който така и не успя да стане много популярен сред клиентите. Производството на суперколата продължи до 2017 г., като това беше първата кола на италианския производител, оборудвана с AppleCarPlay.


Ferrari


Заедно с обновен външен вид, най-достъпният автомобил в моделната гама на италианската марка (началната му цена беше 200 000 долара)  получи 3,9-литров V8 с двойно турбо и 560 конски сили. 

Кабриолетът ускорява от 0 до 100 км/ч само за 3,6 секунди, а максималната му скорост достига 315 км/ч.


Ето какво е останало от автомобила:

0 от 500
  • #3
    1 rate up comment 0 rate down comment
    ем чи ко муй ? ( преди 2 години )
    Абе добре си е , малко боя , малко ламарини, едни стъкла , окачване, шаси , разни други дребни части (фарове , стопове, светлини) , едно табло (направо цял интериор) седалки, брони, прагове, пълно обслужване и направо основен ремонт на двигателя и е готово. Какво толкова ?
  • #2
    1 rate up comment 2 rate down comment
    давам 2лв ( преди 2 години )
    Е то това прилича на Опел, кой ще го купи !?
  • #1
    0 rate up comment 0 rate down comment
    ПЕРНИК ( преди 2 години )
    Тези останки може да се поберат в дамска чанта . Какви пари ?Дори търговците на скрап няма да го искат - ще изкарат 5 лева от кабелите .