IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Това е BMW Gran Coupe

Немската компания представи концепт на нов модел.

Това е BMW Gran Coupe
Преди време писахме за нови 20 имена в каталога на BMW. Днес първото от тях придоби форма. Това е Gran Coupe - автомобил с четири врати, спортно излъчване на купе и дължина от 5 метра.

Според запознати продуктовата версия на Gran Coupe ще се обозначава като Серия-8, но за сега тази информация не е потвърдена от баварската компания.

Знае се, че Gran Coupe е с 10 см по-нисък от настоящата Серия-7, като от BMW го описват като хибрид между GT автомобил и спортна кола. Возилата, които ще се конкурира са Porsche Panamera и Audi A7.

Говори се и за гореща М-версия, но за момента няма друга информация за концептуалния BMW Gran Coupe. За сметка на това обаче са налични няколко официални изображения.
0 от 500
  • #4
    26 rate up comment 26 rate down comment
    flat6 ( преди 15 години )
    наистина е гранде боза. фарове от Хюндай Генезис Купе, долна броня от Ауди... какво става в Мюнхен?? Последните модели са им супер, и сега тая изцепка?И най-вече - защо стърчи така предницата пред предните гуми? Това е толкова нетипично за БМВ, и толкова типично за ВАГ, че е просто абсурдно!ЦЛС, и стария и новия, са много по-премислени и оригинални решения на темата четириврато купе.
  • #3
    23 rate up comment 19 rate down comment
    yo ( преди 15 години )
    Като цяло нищо против колата, обаче изглежда сплескана
  • #2
    24 rate up comment 22 rate down comment
    Анонимен ( преди 15 години )
    Дизайна е невероятен, смотко не разбира
  • #1
    24 rate up comment 26 rate down comment
    MoTkO ( преди 15 години )
    гранд купе по-точно гранде бозапредница на z4 от там назад си е чиста петица с леко скосен таван и малко променена задница интериорът сигОрно ще бъде като на седма серия с воланчето дето го слагат на всички модели от няколко години