.jpg)
Актуалната версия на модела
По всичко личи, че в Audi се готвят за новата А3. Строителните дейности и усвояването на инвестицията вървят по план.
Разширението засяга североизточната част на завода в Инголщат. Много вероятно е да видим новото поколение на А3 още през тази година.
На площ от 40 000 кв.м ще бъде изградено производствеото хале за модела А3. Мениджърът производство г-н Франк Древс твърди: „Ауди А3 е един от най- успешните модели от продуктовата ни гама. С новата поточна линия ще обезпечим пазара с нови количества от Ауди А3.“
Инвестицията в новата производствена мощност е дългосрочна и показателна за перспективите за продажби както и за обезпечаването на нови работни места.
От 1996 насам на краен клиент са предадени повече от 2 милиона автомобила Ауди А3 , които са били произведени в Инголщат. С този брой продажби моделът се нарежда сред най- успешните от продуктовото портфолио на марката


0