Руснак остана без новото си Audi Q7, докато спасяваше пострадали при тежък инцидент хора. Куриозната случка са разигра вчера следобед в Москва.
Заради висока скорост водач на Volvo S60 губи управлението на завой, автомобилът му се удря в бордюра, пробива оградата и пада в река Яуза. Шофьорът и спътницата му са тежко ранени и не успяват да излязат от колата. Преминаващият наблизо бизнесмен Александсър Яковлев спира своето Audi Q7 и скача във водата, за да помогне на хората.
Луксозният джип остава на улицата – отворен и с ключове на таблото. Александър успява да спаси жената, а водачът на Volvo-то е изваден от спасителите, пристигнали на мястото. Той обаче умира от тежките наранявания, които получава при инцидента.
Шокът за Яковлев обаче е доста по-сериозен, когато вижда, че неговият автомобил изчезва. Оказва се, че лукзозният кросовър е пречил на пристигналите на мястото на катастрофата спасители. Те поискали Q7-ата да бъде преместена и човек от тълпата се качил, запалил я и отпрашил в неизвестна посока. Полицията започва незабавно издирване, но от автомобила няма нито следа.


0