IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Руският Vortex Tingo стана по-модерен

С пълно оборудване машината струва малко над 13 000 евро

Руският Vortex Tingo стана по-модерен

Руската компания ТагАЗ обяви пускането на пазара на обновената версия на модела си с 5 врати Vortex Tingo. Машината се появи на пазара през 2010, като за този период от нея бяха продадени малко над 10 000 бройки.
Руският Vortex Tingo стана по-модерен
Сега промените са както във външния вид, така и в салона. В него има нови приборен панел, централна конзола, волан, лост на скоростната кутия и дръжки на вратите. Всички те имат далеч по-модерен вид и което е по-важното – направени са от по-качествени материали. Новост е и иформационният дисплей, който се появява на огледалато в салона. Отвън промените са в радиаторната решетка, напълно новите светлини и брони, както и различно оформление на задните врати.

Двигателят на машината обаче си остава същият - бензинов 1.8 литра с мощност 132 к.с. Предаването е на предните колела, а скоростната кутия – 5 степенна, механична.

В стандартното оборудване на показаната от ТагАЗ версия влизат климатик, имобилайзер, централно заключване, подгряване на седалките, ABS
, 2 въздушни възглавници, парктроник, мулти-функционален волан, фарове против мъгла, електрически прозорци и огледала и 16-инчови джанти. Всичко това се предлага на цена от 13 300 евро.

На по-късен етап руснаците планират пускането на по-евтина версия, която няма да включва толкова много екстри и ще бъде с 4-степенна механична скоростна кутия. Ще се появи и по-скъпа модификация, която ще има 6-степенна автоматична трансмисия.

Тагове: vortex tingo
0 от 500