IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Видео - Как не трябва да се кара

Неопитен шофьор и реакциите му при екстремна ситуация на пътя.

Видео - Как не трябва да се кара

В опитът си да направят забавно шоу за неопитните шофьори, холандци за малко не убиха човек.

На видеото се вижда как начинаещ шофьор тръгва да изпълнява простото на пръв поглед упражнение - ускорение до опредена скорост и аварийно спиране.

Нещо обаче се обърква, водачът обръща поглед назад, след което затваря очи, блъска изкуствената стена, а след нея и паркиран автомобил.

Момчето допусна вероятно всички възможни грешки, които могат да се направят, както по време на упражнението, така и по време на шофиране. Беше разсеян и неуверен, изпусна моментът за спиране, отклони колата от трасето и накрая затвори очи...

Карането му за малко не е коствало живота на водещият на шоуто. За щастие той е бил приет в болница само за ден, след което изписан без сериозни наранявания.

0 от 500
  • #8
    12 rate up comment 6 rate down comment
    HELLENIST ( преди 14 години )
    VOLVO POWER!!!
  • #7
    31 rate up comment 5 rate down comment
    ь ( преди 14 години )
    ***
  • #6
    21 rate up comment 6 rate down comment
    Иван ( преди 14 години )
    Няма нищо срамно всички сме не опитни в такива ситуации. Замислете се ако сте имали подобни ситуации те са били 2-3 най-много от тях колкото и да сте извлякли като поуки пак си оставаме не опитни. И по-добре да вярвам, че не съм добър шофиьор от колкото да се правя на майстор и това да ми изиграе лоша шега.Най-лошото е да си повярваш. Имам опит с път,коли,настилки и още няколко неща, но с такива ситуации в които губиш контрол как да имам като са ми се случвали само 1-2 и то в пъти по леки.
  • #5
    21 rate up comment 1 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    "В опитът си да направят забавно шоу за неопитните шофьори"Е забавно се е получило, спор няма. Между другото, в изречението ви има грешка.
  • #4
    18 rate up comment 1 rate down comment
    IT ( преди 14 години )
    :)) мися че се е получило доооста забавно това "шоОоууу" !! Разбирасе аз така ине схванах замисълат на това да вземеш един млад и неопитен шофиор,да го караш да прави непосилни за опитът му маневри като го провокираш да допуска грешки но мисля че ефектът които се очаква от такава ситуация е постигнат :) Глупоста не ходи по животните а по хората хаа сега пак да направят такова "ШООУУ" :))))
  • #3
    47 rate up comment 2 rate down comment
    Анонимен ( преди 14 години )
    toq e apsoliuten gay .... ne za obida ama samo vijte kak bega kak si pazi lichiceto ... kak govori
  • #2
    13 rate up comment 20 rate down comment
    :) ( преди 14 години )
    Volvo са най-сигурните коли. Ако бяха направили опита с Fiat, например, дали щеше да се измъкне с "одрасквания"?!
  • #1
    23 rate up comment 1 rate down comment
    dygz ( преди 14 години )
    xahxhxahxa ebati oligofrena