След вчерашното официално изображение на новото поколение Opel Astra Cabriolet, което беше разпространено от главния дизайнер на марката Марк Адамс (Mark Adams), се появиха и първите шпионски кадри на открития модел.
Той както знаете ще се откаже от металния сгъваем покрив и ще заложи на популярния от по-старите версии на Astra Cabriolet мек сгъваем таван. Той обаче ще бъде изграден от нови материи, които според инженерите на Opel позволяват отстраняването на двата май-големи недостатъка на този тип покриви - шума и издържливостта.

Повече за модела може да научите от вчерашната ни статия ТУК. Новото, което разбрахме покрай шпионските кадри, е че бъдещата Astra Cabriolet може да не използва собственото си име, а да заеме обозначението на някои от култовите модели на Opel, като Calibra и Manta.



0