IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Chernomore

Това е Buick Verano

Ще конкурира Audi и Lexus.

Това е Buick Verano

"С Buick Verano ще привлечем нови клиенти, търсещи автомобил с динамичен дизайн, модерни двигатели и високи технологии. Verano предлага необичайно много екстри за компактен седан - опакован е като пряк конкурент на Audi и Lexus", заяви маркетинг директора на марката John Schwegman.

Verano е луксозен, компактен (по американски) седан, който се гради на Delta II платформата на GM, позната от Chevrolet Cruze. Автомобила има премиера на автомобилното изложение в Детройт и ще стъпи на пазара в средата на тази година.

Под капака на луксозното, премиум возило със задвижване към предните колела ще се интегрира 2.4-литров Ecotec двигател със 177 к.с. и 230 Нм. Той ще достави на Verano ускорение от място до 100 км/ч. за 8 секунди, като ще изисква средно по около 7.5 литра гориво на 100 километра. На по-късен етап към атмосферния двигател ще се присъедини и такъв с принудително пълнене и обем 2.0-литра, но подробности за него ще бъдат съобщени на по-късен етап.

В серийното оборудване на возилото влиза богат арсенал от екстри - 10 въздушни възглавници, стартиране на двигателя с бутон, двузонов климатик, волан с погряване, кожени седалки с подгряване, електрически стъкла, управление на аудиосистемата от волана, навигационна система с чувствителен на допир дисплей и други.

Все още не е обявена цената на возилото, но според предварителните информации се очаква Buick Verano да се продава в САЩ срещу сумата от $21,000 - $26,000.

Всички снимки

 

0 от 500