
Снимка: мРепортер
Пияна жена предизвика зрелищна катастрофа в столичния квартал "Лозенец", като помля няколко автомобила. Инцидентът е станал на няколко метра от IV РУП.
За странната маневра на колата, която се обърнала на една страна, сигнализира читател на Dnes.bg в рубриката ни мРепортер.
Сигналът за инцидента е постъпил в полицията около 3:30, съобщиха за Dnes.bg от СДВР. За щастие няма пострадали при произшествието.
При пристигане на полицаите видимо пияната дама отказала да се тества на дрегер за алкохол. Затова ще й бъде отнета книжката за срок от 2 години и ще й бъде наложена глоба в размер на 2000 лева.
Все още се изясняват причините за инцидента.
Както се вижда и от снимката, предоставена от наш читател, в транспортното произшествие са нанесени материални щети на няколко автомобила. Как обаче се е случил този инцидент не е ясно.
Още новини от Dnes.bg


1